Przez ponad pół wieku firma Capello rozwijała i nieustannie poprawia najlepiej pracujące maszyny żniwne na polach całego świata. Zarówno konstruowanie nowych maszyn jak i proces produkcji wykonywany jest nieustannie przez ludzi, którzy kochają to co robią i znają się doskonale na swojej pracy.

Jakość firmy Capello jest potwierdzona obecnością jej maszyn na wszystkich kontynentach. Wszędzie tam, gdzie uprawiana jest kukurydza, słonecznik, pszenica oraz inne zboża , firma Capello jest obecna dzięki sieci sprzedaży i serwisu, która gwarantuje zawsze doskonałą obsługę klienta, szybką pomoc, uprzejmość, życzliwość oraz gotowość do natychmiastowej reakcji.

Przystawki do zbioru kukurydzy i innych roślin CAPELLO doskonale zdają egzamin podczas pracy z kombajnami zbożowymi FENDT i MASSEY FERGUSON. Podczas kilkudziesięciu pokazów i wielu godzin testów wszystkie przystawki CAPELLO znakomicie się sprawdziły, zapewniły wysoką wydajność pracujących kombajnów i co najważniejsze, zyskały duże uznanie naszych klientów, którzy decydują się na doposażenie w nie swoich kombajnów.