ŁYŻKA DO MATERIAŁÓW SYPKICH MX
Zwiększona pojemność, maksymalna żywotność.

Ta wielofunkcyjna łyżka, pochodna łyżki do ziemi, posiada dno cylindryczne umożliwiające lepsze napełnianie. Zużywające się ostrze typu płozy oraz profil zamknięty o dużym przekroju znajdujący się w górnej części umożliwiają szeroki zakres zastosowań, takich jak np. załadunek żwiru, ziarna lub nawozów.

Dane techniczne

ŁYŻKA UNIWERSALNA MX
NOWOŚĆ!!!

Jest to narzędzie wielofunkcyjne z natury. Nowa generacja łyżek BMS, o większej pojemności, została zaprojektowana całkowicie od nowa z zastosowaniem profilu zapewniającego lepszą stabilność, z dnem cylindrycznym bez wzmocnień wewnętrznych, co ułatwia czyszczenie i zapobiega przyleganiu materiału. Łyżka jest wzmocniona profilem zamkniętym kwadratowym o dużym przekroju, umieszczonym w górnej części. Również szczęka została zaprojektowana od nowa z zastosowaniem nowego mocowania kłów oraz z przemyślanym umiejscowieniem i zabezpieczeniem siłowników.

Jego mocnymi punktami są:

 • WIĘKSZA pojemność użytkowa ładunku
 • WYŻSZA trwałość dzięki w pełni wzmocnionej konstrukcji, przegubom wyposażonym w pierścienie i kłom o średnicy 30 mm
 • WIĘKSZA wygoda dzięki usunięciu wzmocnień wewnętrznych, zwiększonej widoczności i zabezpieczonym siłownikom

ŁYŻKA OBJĘTOŚCIOWA MX
Zwiększona wydajność!

Jej duża pojemność i profil zapewniający wyjątkowe ładowanie powodują, że łyżka ta jest idealnym narzędziem do ładowania ziarna i innych produktów o małej gęstości.

Dane techniczne

ŁYŻKA DO ZIEMI MX
Solidność w każdych warunkach!

Cylindryczne dno o dużej grubości łyżki do ziemi umożliwia pełny załadunek narzędzia poprzez zawijanie się urobku. Brak narożników w szufli znacznie ogranicza przyleganie materiałów do ścian. Osiem kutych kłów (jakość dla robót drogowych) przyspawanych do obudowanego zużywającego się ostrza zapewnia wysoką trwałość.

Dane techniczne

ŁYŻKA DO MATERIAŁÓW SYPKICH MX – DO PRAC LEKKICH
Wydajność za niską cenę!

Ta ekonomiczna łyżka doskonale spełnia oczekiwania w zakresie prac codziennych i lekkich. Dzięki zużywającemu się ostrzu o wymiarach 150 x 16 mm i cylindrycznemu dnu umożliwiającemu optymalne napełnianie, zapewnia ona wydajną pracę.

Dane techniczne

ŁYŻKA DO PASZ MX
Zapewnia czyste czoło silosa!

Pochodna łyżki do ziarna i łyżki rozdzielającej, umożliwia ona czystą i wydajną pracę w silosie oraz załadunek przyczepy rozdzielającej. Jest ona seryjnie wyposażona w nieruchome kły do pobierania z silosa.

Dane techniczne

ŁYZKA DO ZAŁADUNKU NA DUŻE WYSOKOŚCI MX
Zaprojektowana do załadunku wysokich przyczep

Jej kształt i cechy umożliwiają załadunek naczep do ziarna o wysokości do czterech metrów, korzystając z ciągników 80 KM wyposażonych w ładowacz MXT10 lub podobną. Wysunięta oś obrotu łyżki umożliwia bezpieczny wyładunek na środku pojazdu. Siłowniki i przeguby znajdujące się z boku łyżki, są chronione, a równocześnie nie ograniczają wewnętrznej objętości szufli.

Dane techniczne

ŁYŻKA 4 w 1 MX
Narzędzie wielofunkcyjne z zasady!

Prawdziwe narzędzie wielofunkcyjne, umożliwiające wykonywanie prac różnego rodzaju: prac ziemnych, załadunku, odśnieżania. Dzięki obudowanym szczękom i pojedynczemu ostrzu nacierającemu i przeciwostrzu tylnemu, stanowiącym wyposażenie seryjne, łyżkę można używać jako czerpak, równiarka, a nawet spychacz – bez konieczności zmiany akcesoriów.

Dane techniczne

WIDŁY DO OBORNIKA MX
Wydajny załadunek obornika

Cylindryczne dno umożliwia zyskanie objętości użytkowej zmniejszając równocześnie przyleganie obornika w narożnikach. Zęby o długości 860 mm montowane w tulejach można wymieniać bez konieczności użycia klucza.

Dane techniczne

CHWYTAK DO OBORNIKA MX – DO PRAC LEKKICH
Doskonały zestaw do obornika!

Na bazie wideł do obornika z płaskim dnem, narzędzie to posiada zęby zwiększające wydajność oraz poprawiające stosunek cena/osiągi.

Dane techniczne

WIDŁY DO OBORNIKA MX – DO PRAC LEKKICH
Proste i idealne do obornika!

Dzięki zastosowaniu płaskiego dna i zębów o średnicy 35 mm i długości 860 mm, widły te spełniają oczekiwania podczas prac z obornikiem.

Dane techniczne

Podnośnik do palet TR 1500

Homologowane widły o nośności 1500 kg:

 • Regulowany rozstaw wideł.
 • Wymiary wideł: 100 x 32 x 1050 mm

Podnośnik do palet TR 2500

Homologowane widły o nośności 2500 kg:

 • Regulowany rozstaw wideł.
 • Wymiary wideł: 100 x 40 x 1200 mm.

Lemiesz do kiszonki

Zapewnia wyższą wydajność przy ubijaniu silosów:

 • Szerokość pługa: 2,50 m.
 • 2 okienka poprawiające widoczność.
 • Przystosowany do przedniego podnośnika lub ładowacza MX.

Szczęki

Idealne do załadunku gałęzi, wodorostów, trzciny cukrowej itp.:

 • Szczęki wyposażone w 6 płaskich stalowych zębów.
 • Dostępny zestaw 2 zębów dodatkowych.

Hak do podnoszenia

Do podnoszenia worków typu „big-bag” i innych ciężarów – udźwig: 2500 kg (uwaga: zabezpieczenie opuszczania/łyżki obowiązkowe).