AKY Technology jest innowacyjnym dostawcą technologii sortowania ziarna , obróbki roślin strączkowych i obróbki nasion. AKY Technology produkuje systemy technologiczne, które zarządzają procesem od zbioru do pakowania nasion.

Maszyny AKY Technology służą do oczyszczania suszonych nasion z obcych substancji, takich jak kurz, brud, kamienie. Niedoskonałe produkty (tj. połamane, niedojrzałe, surowe itp.) za pomocą maszyn AKY Technology można również sortować. Maszyny do pakowania są częścią szerokiego spektrum produkcji AKY Technology. Oferowane maszyny są sterowane mechanicznie lub automatycznie.

Celem nadrzędnym AKY Technology jest zaoferowanie klientom realnych alternatyw dla ich budżetu. Przez 10 lat doświadczeń menedżerowie i profesjonalna kadra oferowały swoim klientom również wiele indywidualnych ulepszeń – zwiększających jakość świadczonych usług w branży zbóż i suszonych owoców .

Doświadczony personel firmy spotyka się z klientami z całego świata w celu znalezienia najlepszych rozwiązań. Jedną z zasad priorytetowych AKY jest pomoc i wspieranie klientów w celu zapewnienia im długoterminowej satysfakcji z powziętych inwestycji.

Nadszedł czas na innowacje AKY technology!