Serwis maszyn rolniczych

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny do wszystkich maszyn z naszej oferty handlowej. Naprawa może zostać dokonana w naszym punkcie serwisowym w Stołpiu lub też istnieje możliwość wykonania naprawy u klienta, o ile dysponuje on odpowiednimi warunkami do przeprowadzenia naprawy.

Posiadamy nowoczesny, licencjonowany sprzęt diagnostyczny do maszyn o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego oraz doświadczoną kadrę mechaników. Nasi mechanicy oprócz wysokich kwalifikacji zawodowych posiadają także ogromne doświadczenie z zakresu obsługi i napraw kombajnów zbożowych, ciągników i maszyn rolniczych. Mechanicy uczestniczą w szkoleniach, które są przeprowadzane przez Producentów, dzięki czemu dysponują najświeższą wiedzą dotyczącą wykonywanej pracy – stąd też mogą być Państwo pewni dostępu do najlepszego serwisu i wsparcia z naszej strony. Zaufaj profesjonalistom!

Zapraszamy do kontaktu z biurem serwisu – e-mail: serwis@agrimar.pl

Części zamienne do maszyn rolniczych Lublin, lubelskie

Oferujemy części zamienne do wszystkich maszyn z naszej oferty handlowej, zarówno do maszyn nowych, jak również maszyn starszej generacji. Regularnie rozszerzamy ofertę części zamiennych do innych marek spoza naszej oferty podstawowej – również zamienniki.

Zapraszamy do kontaktu z działem części zamiennych oraz do e-sklepu AGRIMAR.

Nasz serwis maszyn rolniczych oferuje między innymi:

  • części do kombajnów rolniczych
  • części do ciągników rolniczych
  • części do pozostałych maszyn rolniczych