Firma Gregoire-Besson jest jednym z największych producentów maszyn rolniczych na świecie, Do głównej oferty należą: pługi, agregaty talerzowe, agregaty zębowe, brony talerzowe oraz wały. Dzięki szerokiej gamie pługów, maszyn zębowych i talerzowych, Grégoire-Besson jest firmą uznawaną za specjalistę w zakresie maszyn uprawowych, obecną na 5 kontynentach za pośrednictwem 6 swoich oddziałów (Anglia, Kanada, Hiszpania, Polska, Rosja i Chiny) oraz ponad 60 importerów. Każda z tych placówek jest ekspertem w zakresie produktów Grégoire-Besson, co było możliwe dzięki ich uczestnictwu w specjalnych szkoleniach.

W Grégoire-Besson ochrona ziemi jest podstawową wartością. Przekłada się to na uwzględnienie realiów agronomicznych, ekonomicznych i naturalnych. W ten sposób, praca na glebie, która umożliwi ludziom produkować dla innych ludzi towarzyszy dewizie: „Pamiętajmy o tym, że natura daje nam o więcej niż kiedykolwiek będziemy w stanie jej zwrócić”. Mając zawsze na względzie tę ideę, Grégoire-Besson może iść z Wami naprzód, jako specjalista od maszyn uprawowych i konstruktor maszyn najwyższej jakości.

Dzięki szerokiej gamie pługów zawieszanych oraz półzawieszanych, o liczbie od 2 do 14 korpusów, Grégoire-Besson jest firmą uznawaną za specjalistę w uprawie gleby. Duży wybór wyposażeń, rodzajów zabezpieczeń i rodzajów odkładni sprawia, że przyszły użytkownik może skomponować pług idealny do potrzeb swojego gospodarstwa.

Dzięki różnym typom elementów roboczych agregaty uprawowe Gregoire Besson są wykorzystywane do płytkiej i głębokiej uprawy , Szerokości robocze od 2,70 do 12 metrów pozwalają znaleźć zastosowanie zarówno w najmniejszych jak i w największych gospodarstwach.

Nowa gama produktów Gregoire Besson – brony uprawowe Corvus PKE i PKEK.
Powstały w celu uzupełnienia oferty Gregoire Besson – szczególnie wykorzystując wiedzę niemieckiej firmy Rabe oraz swoje kompetencje, doświadczenia w budowie maszyn rolniczych. Dzięki temu Gregoire Besson oferuje szeroką gamę wysokiej wydajności bron uprawowych – trwałych, niezawodnych i sprawdzonych na rynku.