Quicke to międzynarodowy producent ładowaczy czołowych, którego korzenie siągają 1940 roku, kiedy to w Szwecji zaczęły powstawać pierwsze modele tego producenta. Wysoka specjalizacja daje Klientom Quicke możliwość zakupu produktów najwyższej klasy. Autorskie i nowoczesne rozwiązania dają temu producentowi czołowe miejsce wśród producentów sprzętu dla rolnictwa.

Dostarczyć moc to jedna rzecz. Zoptymalizować wykorzystanie mocy w czasie korzystania z różnych funkcji to zupełnie inna sprawa..

Zrozumienie tej myśli pozwala zauważyć doskonałą wydajność pracy ładowaczy Quicke i w pełni wykorzystać potencjał Twojego ciągnika. Dlatego stale udoskonalane produkty, dają najbardziej wszechstronne wykorzystanie w codziennej pracy. Wysoka jakość, moc stają się oczywiste i przyniosą Państwu korzyści i satysfakcję z każdym kolejnym rokiem użytkowania Quicke.

 

Inżynierowie z Alo Quicke corocznie poświęcają tysiące godzin na projektowanie wszystkich elementów produktów Quicke – począwszy od sworzni po ramiona ładowaczy. Przewodnim celem Quicke od początku istnienia było tworzenie rozwiązań, które poprawią wydajność pracy, niezawodność, bezpieczeństwo i ergonomię. Nagrodą za te starania jest pozytywny odzew użytkowników na całym świecie oraz poczucie, iż żaden inny ładowacz nie jest tak dobry. To jest poziom, który firma chce utrzymać i wzmacniać, tak aby Quicke był dla Państwa zawsze wyborem numer jeden.

Istotne cechy ładowaczy Quicke:

Unikalna wytrzymałość

Wytrzymałość na skręcanie oraz bardzo mocna konstrukcja – te zalety zostały osiągnięte dzięki unikalnemu spawaniu ramion ładowaczy w podwójne „U”, a dzięki spoinom od strony ciągnika rama posiada elegancki wygląd.

SoftDrive system amortyzacji drgań

Ten nowatorski system tłumienia drgań został wzbogacony systemem LCS, co zmniejsza obciążenia wysięgnika i ram ładowacza, jak również kierowcy i ciągnika. Włącznik/wyłącznik amortyzacji umieszczony będzie w kabinie ciągnika.

Silny i sprytny pod każdym względem

Wszystkie sworznie są galwanizowane i wyposażone w unikalne zabezpieczenie. Sprężynowy talerz z osłoną gumową zapobiega ruchom wzdłużnym sworzni i utrzymuje smar tam gdzie powinien on być.

Lock & Go

Szybki i wygodniejszy system podłączania oraz odłączania ładowacza. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, oraz zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

Widoczność to podstawa!

Brak jakichkolwiek rurek lub węży hydrauliki, które ograniczałyby widoczność. Wszystkie rurki i węże znajdują się wewnątrz ramienia ładowacza. Powyższe rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo pracy, ogranicza niemal do zera możliwe uszkodzenia hydrauliki ładowacza wywołane czynnikami zewnętrznymi.

LCS system sterowania ładowaczem

Sterowalność, użyteczność, wydajność, bezpieczeństwo – nowy rozdzielacz LCS (Loader Control System), z joystickiem nowej generacji, daje zupełnie nowy poziom kontroli ładowacza i wykonywanej pracy. Jest to poziom niespotykany przy innych ładowaczach!

Broszura informacyjna Quicke

Instrukcja obsługi ładowaczy Quicke