PRZYSTAWKI QUASAR – INNOWACYJNE Z NATURY

Przystawki do zbioru kukurydzy na ziarno serii Quasar to rezultat precyzyjnego projektu inzynierów i wielu długotrwałych testów polowych potwierdzajacych ich trwałość i wydajność. Przystawki Quasar sa perfekcyjne pod kazdym wzgledem. Niezawodne i wytrzymałe charakteryzuja sie niskimi kosztami eksploatacji i zbieraja kukurydze z ogromnych powierzchni pól na całym swiecie.
Wszystkie te cechy oraz wysoka wydajnosc spowodowały, ze przystawki Quasar sa bardzo popularne wsród rm usługowych na całym swiecie.

Sztywna czy składana? Wybór należy do Państwa!

Przystawki Quasar sa dostepne w wersji sztywnej (od 4 do 12 rzedów) lub składanej (od 5 do 12 rzedów).

Obydwie wersje zapewniają wygodny transport po drogach: kompaktowe wymiary, bardzo dobra stabilność i widoczność w czasie transportu – oto cechy przystawek serii Quasar.

INNOWACYJNE ORAZ NOWOCZESNE ROZDZIELACZE I ICH OSTRZA

Wytrzymałe ale mimo wszystko lekkie, trwałe i bez rdzy: zastosowanie polimerów gwarantuje, ze nasze rozdzielacze i ich ostrza ustanawiaja nowe standardy wydajnosci we wszystkich warunkach zbioru.
Zastosowanie polimerów technicznych zapewnia płynny i łatwy przepływ materiału dzieki czemu liscie i łodygi przerabiane sa łatwo nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Ponadto, elastyczne polimery ograniczaja straty ziarna przede wszystkim przy wyzszych predkosciach roboczych poniewaz uderzenia zrywanych kolb sa amortyzowane przez rozdzielacze wykonane z polimerów.

PIERWSZA PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY ZE ZINTEGROWANYM ROZDRABNIACZEM

Napęd rozdrabniacza jest zintegrowany w przekładni napędzającej walce wciągające a sam rozdrabniacz znajduje się bardzo blisko walców wciągających i rzędu kukurydzy. Zapewnia to minimalne zapotrzebowanie mocy, dużo mniejsze niż w innych, konkurencyjnych rozwiązaniach. Rozdrabniacz posiada 3 noże na każdy rząd dzięki czemu pracuje wydajnie i rozdrabnia resztki roślin na bardzo małe części. Rozdrabniacz każdego rzędu może być wyłączony indywidualnie.
Na życzenie przystawka może również być dostarczona bez rozdrabniacza.

FUNKCJONALNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ DO KAŻDEGO ZASTOSOWANIA

Dostepne do kazdego modelu kombajnu i z kazdym rozstawem rzedów jaki Panstwo potrzebuja – od 45 do 100 [cm] – przystawki do kukurydzy Quasar spełniaja wszystkie oczekiwania. A jesli zmienia Panstwo kombajn
– nic prostszego – wystarczy wymienić ramkę mocującą i przystosować do nowego kombajnu przeniesienie napędu i podłączenie hydrauliki.