Rolnictwo bardzo się zmieniło, firma MX również. Gdy Louis Mailleux przejął w roku 1951 rodzinną kuźnię, nie wyobrażał sobie, że jego firma przeżyje tak olbrzymi rozwój przemysłowy i stanie się jednym ze światowych liderów w swojej dziedzinie, zdolnym do produkcji osprzętu dla ponad 5000 modeli ciągników.

Obecnie MX posiada filie w Niemczech i Wielkiej Brytanii i sprzedaje ładowacze czołowe, przednie podnośniki i szeroki asortyment osprzętu w licznych krajach na świecie: oczywiście w Europie, w Japonii, Oceanii, Ameryce Południowej, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Sukces MX zawdzięcza polityce innowacji, aktywnemu wysłuchiwaniu potrzeb Rolników i codziennemu zaangażowaniu swoich pracowników. Stanowisko MX jest jasne: proponować produkty wysokiej klasy, wykorzystujące najlepsze technologie i zapewniające klientom coraz większą wydajność, wygodę i bezpieczeństwo.

Firma MX wyposaża ponad 5000 ciągników zarówno w ładowarki, jak i w podnośniki przednie. W ten sposób ładowarki, podnośniki przednie i układy sterowania MX są dopasowane do niemal wszystkich ciągników na rynku, od najstarszych do najnowszych.