NOWE SKŁADANE ZESPOŁY ŻNIWNE

Nowe zespoły żniwne Grain System Evo posiadają wszelkie zalety składanych zespołów żniwnych bez utraty korzyści oferowanych przez stałe zespoły żniwne: są szybkie i niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach zbioru zbóż, skracają czas jałowy oraz zwiększają wydajność aż do 30%.
Mogą być stosowane do kombajnów zbożowych o najwiekszych mocach. Sa kompaktowe i bezpieczne na drogach oraz umożliwiają szerokość ciecia do 7 m.

ZWIĘKSZENIE WYDAJNOŚCI

Zespoły żniwne “Grain System EVO” GS480, GS530, GS600, GS640 i GS700 można natychmiast dostosować do wszelkiego typu kombajnów i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dokonujących zbioru zbóż szybko i sprawnie we wszelkich warunkach pogodowych i środowiskowych.

Przede wszystkim jest to idealne rozwiazanie dla tych wszystkich, którzy chcą ograniczyć czas bezproduktywny, niezbędny dla holowania i demontażu wózka, jak ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych, stałych zespołów żniwnych, co może zwiększyć wydajność o około 30%.

OSTRE CIECIE BEZ PRZERW

Ostrza tnace posiadaja wyjatkowa ceche, która wyróýnia urzadzenia “Grain System EVO” sposród innych systemów składanych zespołów zniwnych.
W położeniu roboczym urządzenie jest zawieszone jako jedna całość, bez przerw, co zapewnia równe i ostre ciecie na całej szerokości roboczej przez cały czas.

Sterowanie hydrauliczne z miejsca kierowcy

Obsługa przystawki bez wychodzenia z kabiny! Korzystając z oryginalnych przyrządów sterowniczych kombajnu i naciskając tylko jeden przycisk można całkowicie automatycznie rozłożyć i złożyć zespół żniwny.

STABILNOSC, WIDOCZNOSC I BEZPIECZENSTWO JAZDY

Urządzenia “Grain System” zapewniają duże bezpieczeństwo jazdy i manewrowania zarówno na drogach, jak i w terenie wyboistym. Szerokość złożonego urządzenia wynosi 3 m tylko dla modeli GS480 EVO i GS530 EVO dla GS600 EVO wynosi 3,30 m, dla GS640 EVO wynosi 3,50 m, a dla GS700 3,90 m. Całkowita wielkość ich wspornika wynosząca tylko 1,78 m zapewnia nieporównywalnie dobra widoczność. Nie można również nie wspomnieć o tym, że ich ograniczona waga – pomiędzy 1920 a 2470 kg, w zależności od modelu – nie tylko wpływa na stabilność, ale także pozostawia możliwość załadunku kombajnu.

CORAZ AMBITNIEJSZY W PRACY

  • Duży podajnik śrubowy – 610 mm z palcami odprowadzającymi na całej długości.
  • Szerokość ciecia 4,65 do 6,90 m w zależności od modelu.
  • Napęd z jednej strony urządzenia, wyjątkowa cecha urządzeń z serii “Grain System EVO”.
  • Mała odległość pomiędzy podajnikiem śrubowym a tunelem podajnika zapewnia doskonałe podawanie bez względu na stan produktu.
  • Napęd hydrauliczny bębna za pomocą przekładni bezstopniowej z napędu kombajnu.
  • Możliwość zmiany nachylenia zespołu żniwnego w celu lepszej penetracji zboża lub pewnych rodzajów soi.
  • Ostrza tnące w położeniu roboczym są zawsze zawieszone w jednym ciagu bez przerw. Ta unikalna cecha nowej serii zapewnia zawsze ostre równe ciecie wzdłuż całej szerokości.
  • Sterowanie urządzeniem