Firma ZANON jest producentem maszyn rolniczych, ogrodniczych i leśnych wywodzącym się z Włoch. ZANON wytwarza rocznie ok 50 tys. urządzeń i maszyn. Siedziba firmy i zakład produkcyjny mieści się niedaleko Padwy , ok 50 km od Wenecji. Posiada w swojej ofercie mulczery leśne, rozdrabniacze, rębaki, łuparki do drewna oraz sprzęt do prac w rolnictwie, ogrodnictwie i leśnictwie.

Grupa ZANON działa od 1963 roku, obecnie jej produkty można kupić w ponad 60 krajach, u około 2 tys. dealerów na całym świecie.

Grupa Zanon: wiedza, badania i innowacje

Grupa Zanon koncentruje się na innowacjach i postępie technologicznym od początku działalności produkcyjnej. Grupa ma wyjątkową wiedzę biznesową i zawsze wykazywała zdolność do innowacji. W rzeczywistości Grupa posiada wiele międzynarodowych patentów w rolnictwie i ogrodnictwie.

Maszyny rolnicze Zanon Group są zaprojektowane tak, aby były trwałe. Jednym z głównych celów firmy jest dostarczanie produktów o wysokiej jakości i niezawodności w celu zaspokojenia potrzeb klientów końcowych. Grupa Zanon konsekwentnie inwestuje w badania i rozwój i może liczyć na ekspertów w tworzeniu coraz bardziej wydajnych i innowacyjnych produktów.

Włochy i Europa to rynki, na których Grupa Zanon posiada silną i szeroką sieć dystrybucji. Ponadto Grupa dąży do ekspansji na nowych rynkach, szukając możliwości biznesowych na całym świecie. Z tego powodu firma dostosowuje swoją ofertę produktów do potrzeb klientów na całym świecie. Kolejne kroki w strategii rozwoju firmy to USA i Federacja Rosyjska.

OFERTA ZANON