Strautmann jest wiodącym producentem maszyn rolniczych o ponad 85-letniej tradycji. Dziś firma produkuje szeroki wachlarz maszyn zarówno w technice karmienia zwierząt, jak i technice transportowej. Produkcja odbywa się w trzech zakładach w Europie, a maszyny sprzedawane są niemal na całym świecie.

Przedsiębiorstwo B. Strautmann & Söhne GmbH u. Co. KG jest rodzinną firmą średniej wielkości mającą swoją siedzibę w Dolnej Saksoni. Ponad 34.000 m² powierzchni produkcyjnej i około 270 współpracowników produkujących większą część palety programowej wozów paszowych, uniwersalnych rozrzutników obornika i przyczep samozbierających.

Drugim miejscem produkcyjnym jest Lwówek, gdzie w nowoczesnym zakładzie firma Pol-Strautmann z kolejnymi  200 współpracownikami produkuje oprócz komponentów do maszyn również przyczepy rolnicze oraz wybieraki silosowe szuflowe i szczękowe do kiszonki.

Na początku roku 2015 grupa przedsiębiorstw Strautmann poszerzyła się o Strautmann Gepgyartas Hungaria Kft . Przedsiębiorstwo to znajduje się węgierskiej miejscowości Matranovak, zatrudnia około 100 współpracowników i specjalizuje się w produkcji komponentów spawalniczych oraz blachy.

Oferta Strautmann