BORN TO FARM – święto rolnictwa 03/09/2021 14:00

Nadchodzi 7 nowych maszyn i usług Massey Ferguson!

Przygotuj się na świętowanie rolnictwa z osobami, które podobnie, jak Ty, urodziły się, by pracować na roli. 3 września 2021 r. – to będzie szczególny dzień, ponieważ nasza czołowa marka wprowadzi 7 nowych, prostych, niezawodnych i inteligentnych maszyn oraz usług cyfrowych, zaprojektowanych z myślą o rolnikach żywiących świat. (więcej…)

Czytaj więcej

Nowa linia ładowarek Massey Ferguson TH

MF TH — NOWA ERA PROSTYCH I NIEZAWODNYCH ROLNICZYCH ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH

Każda osoba nabywająca dzisiaj ładowarkę teleskopową MF oczekuje zgodności z najnowszymi normami dotyczącymi pracy. Oczekuje kombinacji najlepszych nowoczesnych technologii oraz komfortu, prostoty, ergonomii, łatwości obsługi i wysokiej jakości w wykonywaniu codziennych operacji w gospodarstwie. To ładowarki teleskopowe, które stanowią syntezę całej naszej wiedzy na temat rolnictwa. Ponieważ rozumiemy potrzeby Twojego gospodarstwa, oferujemy ładowarkę teleskopową przeznaczoną specjalnie dla rolnictwa. (więcej…)

Czytaj więcej

Masssey Ferguson otrzymał nagrodę Red Dot – “Product Design 2021”

Z przyjemnością informujemy, że Massey Ferguson otrzymał nagrodę Red Dot: Product Design 2021 za wzornictwo produktów w kategorii pojazdów użytkowych.

Nagrodą uhonorowano innowacyjną serię ciągników MF 8S. Zaszczyt ten przypadł firmie Massey Ferguson po kolejnej prestiżowej nagrodzie Tractor of the Year 2021, a także Best Global Digital Launch 2020.

Międzynarodowa kapituła wyłoniła ciągnik MF 8S spośród tysięcy maszyn zgłoszonych z ponad 60 krajów do konkursu Red Dot Award: Product Design 2021, który wygrać mogą wyłącznie produkty o najlepszym wzornictwie. (więcej…)

Czytaj więcej

Kolejne wyróżnienie dla AGRIMAR – tym razem dla Działu Serwis

Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy kolejną nagrodę za nasze osiągnięcia w 2020 roku, tym razem jest to wyróżnienie dla Działu Serwis.
Nasze kilkunastoletnie doświadczenie, zaangażowanie w szkolenia oraz rozwój z marką Massey Ferguson zostało docenione przez producenta. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która jest w stanie sprostać wszelkiego rodzaju naprawom maszyn Massey Ferguson.

(więcej…)

Czytaj więcej