Nowa siedziba AGRIMAR!

Z przyjemnością informujemy, że firma AGRIMAR ma nową siedzibę – Stołpie 17 przy trasie Lublin-Chełm.

Już w drugim dniu funkcjonowania w nowej lokalizacji podpisaliśmy pierwszą umowę na ciągnik rolniczy MF 5712S! Nabywcy gratulujemy doskonałego wyboru!

(więcej…)

Czytaj więcej

Wiosenne promocje Massey Ferguson

Wiosna za pasem, a wraz z nią rozpoczęcie sezonu wytężonych prac polowych. To również nowe plany i nadzieje na ich realizacje. Wprawdzie Europa, w tym również Polska zmaga się obecnie z pandemią koronowirusa, jednak to w rękach rolników spoczywa ciężar produkcji żywności. W tych chwilach jesteśmy myślami z naszymi dotychczasowymi i przyszłymi Klientami.

Szanowni Państwo, Massey Ferguson na sezon wiosenny 2020 przygotował nie lada ofertę. Tylko do końca czerwca 2020 r. zapraszamy Państwa na zakupy w AGRIMAR, dzięki którym można naprawdę wiele zyskać. Oto promocje Massey Ferguson na wiosnę 2020: (więcej…)

Czytaj więcej

Relacja z Targów Rolniczych AGRO-PARK 2020

TARGI ROLNICZE AGRO-PARK 2020 za nami! W dniach 29.02-01.03.2020r. odbyła się coroczna wystawa maszyn rolniczych AGRO-PARK, która dla właścicieli gospodarstw rolnych jest miejscem, gdzie z bliska mogą zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w do produkcji rolnej, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także uzyskać informacje dotyczące dofinansowań.

Miniona wystawa była dla nas szczególnym wydarzeniem – jako autoryzowany dealer Massey Ferguson przedstawialiśmy naszą ofertę po raz pierwszy, a Państwa szerokie zainteresowanie i rozmowy są dla nas motywacją do tym bardziej wytężonej pracy i działań. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska! (więcej…)

Czytaj więcej

AGRIMAR dziękuje za otuchę i wsparcie

W obliczu ostatnich wydarzeń, chcemy serdecznie podziękować za ogromną ilość słów otuchy oraz niesamowite wsparcie, jakie otrzymaliśmy od naszych pracowników, klientów, dostawców, firm współpracujących z terenu całego kraju oraz zagranicy, naszej konkurencji i wszystkich ludzi dobrej woli.

Każde dobre słowo, deklaracje pomocy z Waszej strony, dają nam ogrom pozytywnej energii.

Nie poddajemy się i robimy wszystko, aby jak najszybciej w pełni wrócić do pracy. (więcej…)

Czytaj więcej

Targi AGRO-PARK 2020 – coraz bliżej!

Serdecznie zapraszamy na Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie, które odbędą się 29.02-01.03.2020 roku!

Jest to dla nas szczególne wydarzenie – po pierwsze Targi odbywają się na rodzimym terenie – w Lublinie, a po drugie – są to dla nas pierwsze targi lubelskie, w których będziemy uczestniczyć pod logo AGRIMAR i oczywiście z Massey Ferguson! Dlatego postaramy się, żeby nasze stoisko było naprawdę ciekawe, gwarantujemy, że nie zabraknie nowości! (więcej…)

Czytaj więcej

MF Always Running – najlepsza w swojej klasie obsługa Klienta!

Program floty zastępczej MF Always Running zapewnia tymczasową maszynę zastępczą, aby mieć pewność, że właściciele mogą kontynuować pracę z minimalną przerwą, w celu zminimalizowania czasu przestojów podczas serwisowania lub naprawy ciągników.

Udział dealerów Massey Ferguson w programie MF Always Running pozwala zapewnić im ciągniki zastępcze – od 100 KM do 400 KM – w tym ciągniki ogólnego przeznaczenia, ciągniki przeznaczone do ciężkich prac polowych, aż po flagową serię MF 8700 S. (więcej…)

Czytaj więcej