Długo wyczekiwany MF 8S ujrzał światło dzienne!

Zapowiadany i długo wyczekiwany nowy MF 8S w dniu 24 lipca 2020 roku nareszcie ujrzał światło dzienne!

Nowa seria MF 8S wdraża nową erę doskonałych i niezawodnych ciągników, zapewniających niezrównany dotąd poziom komfortu i wydajności dla w pełni połączonego, inteligentnego i zrównoważonego rolnictwa. (więcej…)

Czytaj więcej

Nowy MF 4700 M – jeszcze lepszy niż dotychczas!

Nowa seria MF 4700 M to nowoczesna, wytrzymała i prosta gama ciągników, która zapewnia wyjątkową wydajność i szerokie zastosowanie dla każdego typu produkcji rolniczej.

Seria MF 4700 M obejmuje trzy nowe modele od 82 do 100 KM, które zastąpią istniejącą serię MF 4700. Wszystkie są napędzane najnowszymi 3,3-litrowymi trzycylindrowymi silnikami AGCO Power (82, 92, 100 KM) spełniające normy emisji spalin Stage V. Nowy MF 4710 M o mocy 100 KM będzie najmocniejszym w tej serii modelem, zastąpi dotychczasowy model o mocy 95 KM, natomiast model o mocy 75 KM nie będzie już dostępny. Wszystkie modele nowej serii MF 4700 M, z wyjątkiem modelu 100 KM, można również zamówić w wersji platformowej (bez kabiny).
(więcej…)

Czytaj więcej

Czy tak będzie wyglądał nowy MF serii 7800S?

Pamiętacie ubiegłoroczne targi AGRITECHNICA i zaprezentowany szerokiemu gronu model koncepcyjnego ciągnika MF NEXT? Obecnie w mediach i prasie branżowej coraz głośniej o następcy zasłużonych i bardzo udanych ciągników serii MF 7600 i 7700S. Informacje, w tym pierwsze zdjęcia szpiegowskie przedstawiają nowy model ciągnika MF wyglądem zbliżony do MF NEXT. Na pierwszy rzut oka uwagę zwraca niebanalny design, z zupełnie nową kabiną z charakterystycznie opadającą przednią szybą. Rozwiązanie to ma wpłynąć m.in. na lepszą widoczność, czystość przedniej szyby, więcej przestrzeni, lepszą wentylację i chłodzenie kabiny. (więcej…)

Czytaj więcej

Uprawa pasowa zyskuje coraz więcej zwolenników – sezon siewny 2020

Z każdym rokiem przybywa zwolenników systemu siewu bezpośredniego. Związane jest to poszukiwaniem coraz bardziej efektywnych metod produkcji, które pozwolą wykonać kilka zabiegów za jednym przejazdem maszyny. A więc ekonomia – oszczędzamy czas i pieniądze. Kolejny powód to konieczność zachowania jak największej ilości wilgoci w glebie i jak najlepsze dostarczenie roślinom składników nawozowych. Wymagania nowoczesnego rolnictwa są coraz wyższe.

AGRIMAR oferuje Państwu maszyny polskiego konstruktora, producenta, ale i rolnika, który po latach nauki, badań i testów zbudował własną maszynę do tzw. siewu pasowego. Mowa oczywiście o Panu Macieju Czajkowskim i jego maszynach z logiem firmy “Czajkowski“. (więcej…)

Czytaj więcej

Massey Ferguson – nie tylko czerwony…!

Ciągniki Massey Ferguson od dziesiątek lat kojarzą się z piękną, krwistą czerwienią na masce. Okazuje się natomiast, że niejednokrotnie maszyny spod trzech diamentów trafiały do klientów w zupełnie innym kolorze – np. w czarnym lakierze (tzw. “Black Edition”, czy “NEXT Edition”), złotym macie (wersja MF 7726 S P&B), czy np. z flagą Francji na masce. Są to oczywiście limitowane serie, dzisiaj przedstawiamy Państwu MF Black Ediotion / NEXT Edition. Prawda, że piękne? (więcej…)

Czytaj więcej