X Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Nadarzynie za nami!

X Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Nadarzynie za nami! W dniach 15-16 stycznia 2020 roku w Nadarzynie k/Warszawy odbyła się jedna z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Impreza ta, która na przestrzeni lat przyciągnęła kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających, rokrocznie gości kilkuset wystawców z kraju i z zagranicy. Nie mogło tam zabraknąć również firmy Agrimar, która jako jeden z wystawców zaprezentowała najnowsze modele ciągników sadowniczych Massey Ferguson!‼️ Mnóstwo Klientów, przewijających się przez nasze stoisko i OWOCNE 🍏🍎🍐 rozmowy, które odbyliśmy dają nadzieję na kolejne czerwone perełki z rodziny MF w naszym terenie.

 

Dziękujemy serdecznie za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do Kazimierzówki tych, którzy nie mogli odwiedzić wystawy – do 15 lutego czekają na Was specjalne rabaty na ciągniki sadownicze Massey Ferguson: rabat kwotowy oraz amortyzacja przedniej osi bez dopłaty!!!

 

ZAPRASZAMY!

(więcej…)

Czytaj więcej

Nowy model Massey Ferguson – MF 3700 AL!

Twój wszechstronny partner!

Nowe ciągniki MF 3700 AL o mocy 75 KM, 85 KM i 95 KM zaprojektowano specjalnie tak, aby w standardowej wersji łączyły stabilność, komfort i wysoką specyfikację. Są dostępne w wersji z płaską podłogą lub kabiną obniżoną, która zmniejsza wysokość do mniej niż 2,44 m.

Doskonałą stabilność zapewnia nowe, szersze podwozie i większe opony. Dzięki mocnym silnikom o kompaktowych wymiarach wszechstronne ciągniki MF 3700 AL gwarantują wydajność potrzebną do wymagających prac w górach, w polu i w gospodarstwie. Nadają się również idealnie do pracy w zastosowaniach specjalistycznych, jak również w leśnictwie, branży prac komunalnych i użyteczności publicznej. (więcej…)

Czytaj więcej

MF NEXT – ewolucja ciągników Massey Ferguson!

Maszyny autonomiczne pracujące w naszych gospodarstwach to przyszłość maszyn i urządzeń rolniczych. Na targach Agirechnica 2019 Massey Ferguson zaprezentował swój koncepcyjny ciągnik przyszłości NEXT. Już na tym etapie należałoby stwierdzić, że przyszłość ta staje się coraz bliższa, zwłaszcza że NEXT jest w pełni funkcjonującą i pracującą maszyną! (więcej…)

Czytaj więcej

125 ciągników Massey Ferguson w limitowanej edycji!

W roku 2019 Massey Ferguson świętuje 125. rocznicę powstania jednego z najdłużej działających dystrybutorów maszyn rolniczych w Wielkiej Brytanii.

Działalność Henry Peacocka i Johna Binningtona (P&B) została założona w Hull w 1894 roku, firma działała w Brigg, North Lincs, Peacock i Binnington. W 1898 r. na lokalnym pokazie drogi Henry Peacocka i Johna Binningtona (P&B) przecięły się z Massey-Harrisem – do dziś prekursorem Massey Ferguson.

Limitowana seria Massey Ferguson licząca 125 indywidualnie numerowanych, limitowanych ciągników została ozdobiona specjalnymi 125-rocznicowymi odznakami i dodatkami, takimi jak wyróżniające się kolory lakierów. Ciągniki są dostępne wyłącznie dla klientów P&B. (więcej…)

Czytaj więcej

GIANT – nowa marka w ofercie AGRIMAR

Marka GIANT dołącza do oferty AGRIMAR!

TOBROCO-GIANT jest holenderskim producentem ładowarek kołowych marki GiANT oraz doglebowych aplikatorów gnojowicy. W ofercie GIANT znajduje się łącznie 36 różnych modeli sprzedawanych w 40 krajach, zaprojektowanych i zbudowanych przez zespół 240 entuzjastycznych w nowoczesnej fabryce w Oisterwijk w Holandii. Dzięki najnowocześniejszej technologii, ciągłym innowacjom oraz najlepszym komponentom Kubota, Bosch Rexroth i Comer, maszyny i urządzenia GIANT są produkowane z najwyższą starannością, jakością i zaangażowaniem. TOBROCO-GIANT dostarcza maszyny od 750 kg do 6000 kg z silnikami od 20 KM do 76 KM. (więcej…)

Czytaj więcej

Agrimar Sp. z o.o. Sp. k. dealerem Strautmann

Z przyjemnością informujemy, że Agrimar Sp. z o.o. Sp. k. został dealerem Strautmann.

Strautmann jest wiodącym producentem maszyn rolniczych o ponad 85-letniej tradycji. Dziś firma produkuje szeroki wachlarz maszyn zarówno w technice karmienia zwierząt, jak i technice transportowej. Produkcja odbywa się w trzech zakładach w Europie, a maszyny sprzedawane są niemal na całym świecie. (więcej…)

Czytaj więcej