Uprawa pasowa zyskuje coraz więcej zwolenników – sezon siewny 2020

Z każdym rokiem przybywa zwolenników systemu siewu bezpośredniego. Związane jest to poszukiwaniem coraz bardziej efektywnych metod produkcji, które pozwolą wykonać kilka zabiegów za jednym przejazdem maszyny. A więc ekonomia – oszczędzamy czas i pieniądze. Kolejny powód to konieczność zachowania jak największej ilości wilgoci w glebie i jak najlepsze dostarczenie roślinom składników nawozowych. Wymagania nowoczesnego rolnictwa są coraz wyższe.

AGRIMAR oferuje Państwu maszyny polskiego konstruktora, producenta, ale i rolnika, który po latach nauki, badań i testów zbudował własną maszynę do tzw. siewu pasowego. Mowa oczywiście o Panu Macieju Czajkowskim i jego maszynach z logiem firmy “Czajkowski“. (więcej…)

Czytaj więcej

Massey Ferguson – nie tylko czerwony…!

Ciągniki Massey Ferguson od dziesiątek lat kojarzą się z piękną, krwistą czerwienią na masce. Okazuje się natomiast, że niejednokrotnie maszyny spod trzech diamentów trafiały do klientów w zupełnie innym kolorze – np. w czarnym lakierze (tzw. “Black Edition”, czy “NEXT Edition”), złotym macie (wersja MF 7726 S P&B), czy np. z flagą Francji na masce. Są to oczywiście limitowane serie, dzisiaj przedstawiamy Państwu MF Black Ediotion / NEXT Edition. Prawda, że piękne? (więcej…)

Czytaj więcej

Väderstad – nowa marka w ofercie AGRIMAR!

Z przyjemnością informujemy, że AGRIMAR został dealerem marki Väderstad – producenta najwyższej klasy maszyn do uprawy i siewu!

Väderstad konstruuje i produkuje maszyny, które wykonują kilka zabiegów podczas jednego przejazdu z dużą prędkością. Korzyści z powyższego są oczywiste, szczególnie w warunkach coraz silniejszego niedostatku wody. Pola są gotowe do siewu w optymalnym czasie, a rośliny uzyskują najlepsze warunki do wyrównanych wschodów, co przekłada się na maksymalną wydajność przy ograniczeniu kosztów oraz czasu pracy. (więcej…)

Czytaj więcej

AGRIMAR i Massey Ferguson – działamy pełną parą!

Lubimy naszą pracę… a maszyny Massey Ferguson to nasza pasja!

Pomimo trudnej obecnej sytuacji związanej z pandemią i licznymi przeciwnościami losu, które spotkały AGRIMAR w tym roku, działamy pełną parą! I mamy tego efekty – połowa kwietnia, a wydaliśmy naszym klientom już 10 nowych, pięknych ciągników Massey Ferguson! Dziękujemy i gratulujemy wszystkim nowym właścicielom! (więcej…)

Czytaj więcej

Wsparcie AGCO-Massey Ferguson w czasie epidemii

AGCO-Massey Ferguson informuje o krokach, jakie podjęła w celu wsparcia swoich klientów, dealerów i pracowników w związku z epidemią koronawirusa

Massey Ferguson, światowa marka koncernu AGCO, podjęła decyzję o wstrzymaniu działań produkcyjnych w swoim zakładzie konstrukcji ciągników Beauvais począwszy od 17 marca, kierując się wytycznymi odpowiedzialności korporacyjnej dotyczącej ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracowników oraz reagując na problem braku dostaw. (więcej…)

Czytaj więcej

Nowa siedziba AGRIMAR!

Z przyjemnością informujemy, że firma AGRIMAR ma nową siedzibę – Stołpie 17 przy trasie Lublin-Chełm.

Już w drugim dniu funkcjonowania w nowej lokalizacji podpisaliśmy pierwszą umowę na ciągnik rolniczy MF 5712S! Nabywcy gratulujemy doskonałego wyboru!

(więcej…)

Czytaj więcej