AGRIMAR dziękuje za otuchę i wsparcie

W obliczu ostatnich wydarzeń, chcemy serdecznie podziękować za ogromną ilość słów otuchy oraz niesamowite wsparcie, jakie otrzymaliśmy od naszych pracowników, klientów, dostawców, firm współpracujących z terenu całego kraju oraz zagranicy, naszej konkurencji i wszystkich ludzi dobrej woli.

Każde dobre słowo, deklaracje pomocy z Waszej strony, dają nam ogrom pozytywnej energii.

Nie poddajemy się i robimy wszystko, aby jak najszybciej w pełni wrócić do pracy. (więcej…)

Czytaj więcej

Targi AGRO-PARK 2020 – coraz bliżej!

Serdecznie zapraszamy na Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie, które odbędą się 29.02-01.03.2020 roku!

Jest to dla nas szczególne wydarzenie – po pierwsze Targi odbywają się na rodzimym terenie – w Lublinie, a po drugie – są to dla nas pierwsze targi lubelskie, w których będziemy uczestniczyć pod logo AGRIMAR i oczywiście z Massey Ferguson! Dlatego postaramy się, żeby nasze stoisko było naprawdę ciekawe, gwarantujemy, że nie zabraknie nowości! (więcej…)

Czytaj więcej

MF Always Running – najlepsza w swojej klasie obsługa Klienta!

Program floty zastępczej MF Always Running zapewnia tymczasową maszynę zastępczą, aby mieć pewność, że właściciele mogą kontynuować pracę z minimalną przerwą, w celu zminimalizowania czasu przestojów podczas serwisowania lub naprawy ciągników.

Udział dealerów Massey Ferguson w programie MF Always Running pozwala zapewnić im ciągniki zastępcze – od 100 KM do 400 KM – w tym ciągniki ogólnego przeznaczenia, ciągniki przeznaczone do ciężkich prac polowych, aż po flagową serię MF 8700 S. (więcej…)

Czytaj więcej

Targi POLAGRA PREMIERY 2020

W Poznaniu rozpoczęła się kolejna edycja targów POLAGRA PREMIERY – jednego z największych, halowych wydarzeń targowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa ma miejsce zaledwie 3 miesiące po największych światowych targach rolniczych AGRITECHNICA w Hanowerze. Tak więc Poznań jest kolejnym miejscem na mapie Europy, gdzie można obejrzeć nowości, nagrodzone maszyny i nowoczesne technologie dla rolnictwa.

Jak co dwa lata, również i w tym roku (w dniach 17-19 stycznia 2020 r.) maszyny Massey Ferguson dumnie błyszczały w blasku fleszy i świateł hal wystawienniczych. Poniżej przedstawiamy pierwsze zdjęcia stoiska Massey Ferguson! (więcej…)

Czytaj więcej

X Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Nadarzynie za nami!

X Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Nadarzynie za nami! W dniach 15-16 stycznia 2020 roku w Nadarzynie k/Warszawy odbyła się jedna z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Impreza ta, która na przestrzeni lat przyciągnęła kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających, rokrocznie gości kilkuset wystawców z kraju i z zagranicy. Nie mogło tam zabraknąć również firmy Agrimar, która jako jeden z wystawców zaprezentowała najnowsze modele ciągników sadowniczych Massey Ferguson!‼️ Mnóstwo Klientów, przewijających się przez nasze stoisko i OWOCNE 🍏🍎🍐 rozmowy, które odbyliśmy dają nadzieję na kolejne czerwone perełki z rodziny MF w naszym terenie.

 

Dziękujemy serdecznie za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do Kazimierzówki tych, którzy nie mogli odwiedzić wystawy – do 15 lutego czekają na Was specjalne rabaty na ciągniki sadownicze Massey Ferguson: rabat kwotowy oraz amortyzacja przedniej osi bez dopłaty!!!

 

ZAPRASZAMY!

(więcej…)

Czytaj więcej

Nowy model Massey Ferguson – MF 3700 AL!

Twój wszechstronny partner!

Nowe ciągniki MF 3700 AL o mocy 75 KM, 85 KM i 95 KM zaprojektowano specjalnie tak, aby w standardowej wersji łączyły stabilność, komfort i wysoką specyfikację. Są dostępne w wersji z płaską podłogą lub kabiną obniżoną, która zmniejsza wysokość do mniej niż 2,44 m.

Doskonałą stabilność zapewnia nowe, szersze podwozie i większe opony. Dzięki mocnym silnikom o kompaktowych wymiarach wszechstronne ciągniki MF 3700 AL gwarantują wydajność potrzebną do wymagających prac w górach, w polu i w gospodarstwie. Nadają się również idealnie do pracy w zastosowaniach specjalistycznych, jak również w leśnictwie, branży prac komunalnych i użyteczności publicznej. (więcej…)

Czytaj więcej