Ładowacze czołowe STOLL FC CompactLine do małych ciągników

CompactLine FC – ładowacz dla ciągników klasy Compact. STOLL obsługuje teraz także małe traktory Compact w ładowacze czołowe – starannie skonstruowane i w standardzie jakości STOLL.

STOLL – specjalista w zakresie ładowaczy czołowych ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w budowie ładowaczy czołowych dla traktorów aż do 300 KM. Nabyte dzięki temu „know-how” ręczy także za dojrzałe konstrukcje ładowaczy czołowych w klasie traktorów Compact od 15 do 60 KM. Bez względu na to, czy są Państwo aktywni w profesjonalnym zakresie czy też w rolnictwie jako hobby (tzw. „Hobby-Farming”) – ładowacz czołowy STOLL FC CompactLine jest właściwym ładowaczem i dla Państwa traktora, i dla wszelkich prac z nim związanych. O to troszczymy się już my z naszymi specjalistami, którzy starannie konstruują również mocowania (części montażowe).

Ładowacze FC 250 H, FC 350 H i FC 450 H istnieją z działającymi dwukierunkowo siłownikami hydraulicznymi, FC 350 P i 450 P także z mechanicznym prowadzeniem równoległym.

Największe ładowacze z serii FC 450 H / P i FC 350 P są wyposażone w ramę szybkiej wymiany Skidsteer do szybkiej zmiany narzędzi.