UNIA to największy polski producent maszyn rolniczych. Wytwarza ich rocznie blisko 25 000, z czego ponad 10 000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie. Aby je zbudować zużywa rocznie 100 000 ton najwyższej jakości stali.

UNIA produkuje swoje maszyny w czterech fabrykach (Grudziądz, Kutno, Brzeg, Słupsk). Cztery fabryki grupy kapitałowej UNIA mają pod dachem łącznie 12 ha powierzchni produkcyjnej i pracuje w nich blisko 1 350 osób. Pracownicy mają do dyspozycji nowoczesne biura konstrukcyjne, centra obróbcze i lasery pozwalające zachować doskonałą powtarzalność części.

Znak jabłuszka jest już doskonale rozpoznawalny na wielu europejskich i światowych rynkach, a polskim rolnikom nie kojarzy się już tylko z pługami dawnej Unii Grudziądz. UNIA to dzisiaj producent szerokiej palety maszyn. Ich łączna oferta obejmuje 700 pozycji wśród których znajdziemy m.in. sprzęt do uprawy i siewu, ochrony roślin, uprawy ziemniaka, przyczepy oraz maszyny do zbioru zielonek niskołodygowych.

Zapraszamy do obejrzenia maszyn UNIA podczas pracy na kanale YouTube!

    CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

    Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek Sp. z o.o. może zaoferować korzystne pakiety kredytowe których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.

    Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla ciebie dostępne już dziś.