Podnośniki – przenośniki kubełkowe, które oferujemy, to szeroka gama różnych modeli, które mogą być dopasowane indywidualnie do konkretnych zadań. Najlepiej sprawdzają się przy przenoszeniu ładunków sypkich, zapewniając im odpowiednią ochronę podczas procesu transportu – zabezpieczają przed stratami ilościowymi oraz jakościowymi ładunków.

Nasze podnośniki – przenośniki mogą być wykorzystywane między innymi przy transporcie takich ładunków jak:

  • nasiona
  • ziarna
  • rzepak
  • pellet
  • trociny
  • zrąbki
  • oraz wielu innych ładunków

W związku z tym nasze podnośniki mogą być używane w wielu różnych branżach, w tym między innymi w nasiennictwie, w branży przetwórczej, branży spożywczej, w branży obróbki drewna.

Gdy nie wiedzą Państwo, jaki podnośnik kubełkowy wybrać, zapewniamy fachowe doradztwo. Dobierzemy optymalne rodzaje podnośników, a także zaprojektujemy całą instalację transportową, która będzie dopasowana do prowadzonych procesów technologicznych.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem oraz ze świadczonymi przez nas usługami, pozostajemy do dyspozycji. Nasi pracownicy wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie z nich.

Podnośniki kubełkowe przeznaczone są do pionowego transportu produktów, takich jak ziarno czy granulaty. Urządzenie to wyróżnia się wysoką trwałością, bezpieczeństwem pracy oraz niskim zużyciem energii w stosunku do wydajności.  Podnośnik kubełkowy jest wykonany z bardzo trwałego materiału i może być zainstalowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Podnośniki kubełkowe posiadają optymalną ilością kubełków na metr taśmy, oraz odpowiednią nominalną prędkość taśmy – w zależności od określonych wymagań odnoszących się do produktu.

Głowica podnośnika jest konstrukcją skręcaną  łącznie z głównym wałem napędowym zamontowanym na łożyskach kulkowych. Urządzenia są dostarczane w łatwych do montażu sekcjach modułowych ocynkowanych,lub alternatywnie malowanych. Oferta zawiera szeroką gamę akcesoriów.

Podnośniki kubełkowe są dostępne w dziesięciu różnych rozmiarach z wydajnością sięgającą od 40 do 1300m³/h.