POM Augustów Sp. z o.o. jest firmą związaną z rolnictwem od 1955 roku. Od tego czasu nastąpiły duże zmiany zarówno w profilu naszej produkcji i usług oraz zmiany własnościowe.

Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Spółka z o.o. jest podmiotem gospodarczym powstałym w 1997 r. i prowadzącym działalność na bazie zakupionego od Skarbu Państwa majątku Państwowego Ośrodka Maszynowego. Na przestrzeni istnienia firmy ewaluował przedmiot działalności przedsiębiorstwa. Na początku istnienia było to przedsiębiorstwo ukierunkowane na produkcję i usługi dla rolnictwa. Zmiany gospodarcze oraz ustrojowe spowodowały rozszerzenie działalności przedsiębiorstwa. Nastąpiła samoistna dywersyfikacja działalności, która w okresie istnienia firmy pozwala na rozwój w trudnych warunkach rynkowych. W przeciągu dotychczasowego 10-letniego okresu działalności POM Augustów stał się przedsiębiorstwem wielobranżowym prowadzącym działalność produkcyjną, handlową i usługową.

Kadrę firmy stanowią pracownicy z dużym doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami. Sprawna i fachowa obsługa jest gwarancją satysfakcji Klientów. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat działalności na rynku rolnym POM Augustów zaufało tysiące osób. Tak długoletnie doświadczenie przekłada się na dbanie o markę poprzez jakość, innowacyjność i ekonomiczność eksploatacji oferowanych produktów.