Najpierw Antarktyda, następnie Twoje gospodarstwo!

Aby uczcić osiągnięcie bieguna południowego w grudniu 2014 roku ciągnikiem 3-cylindrowym MF serii 5600 w ramach ekspedycji Anarctica2, jesteśmy dumni mogąc zaoferować Państwu ciągnik MF 5610 Antarctica2 Special Edition.

Mając bogaty bagaż wiedzy i doświadczeń, m.in. z wspomnianej wyżej ekspedycji zapewniamy Państwu w specjalnej wersji ciągnika MF 5600 bezkonkurencyjną niezawodność, szereg ekskluzywnych funkcji i unikalną konstrukcję – ciągnik ten sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach i w każdym gospodarstwie.

To Twoja szansa na doświadczenie i zdobycie własnego kawałka bogatej historii Massey Ferguson!

www.AntarcticaTwo.com

Podczas wyprawy Antarctica2 komunikacja z zespołem utrzymywana była przez cały czas, a wydarzenia publikowane codziennie na kanałach społecznościowych, a także na dedykowanej Antarctica2 stronie internetowej. Przeżywaj wzloty i upadki członków wyprawy, dowiedz się więcej na temat partnerów, członków zespołu, trasie, obejrzyj filmy jak z ekstremalnymi warunkami mrozów i lodów Antarktydy dzielnie radził sobie nasz ciągnik Massey Ferguson

Za posrednictwem głośnomówiącego systemu Bluetooth®, gniazda USB zespół Antarctica2 utrzymywał kontakt z resztą świata a systemy te dostarczały dodatkowo uczestnikom ekspedycji rozrywki podczas długich przejazdów za kierownicą.

Możesz wybrać źródło dźwięku z odtwarzacza MP3 po podłączeniu pamięci USB lub Smartphone’a, a także utrzymywać kontakt z gospodarstwem i znajomymi podczas pracy.

Do długich godziń pracy niezbędny jest wygodny fotel, jasno i czytelnie ustawione wszelkie instrumenty sterowania. W wersji Anatrctica2 szczególnie zadbano te cechy, o ich funkcjonalność i bezawaryjność – nawet w ekstremalnych warunkach!
Wysokiej jakości kabina ciągnika MF 5610 Special Edition Antarctica2 zapewnia kluczowe elementy, których można oczekiwać od Massey Ferguson – w skrócie mieszanki prostoty, wysokiej jakości wykończenia, łatwości obsługi i wszechstronności, tj. wszystkiego by sprostać potrzebie szczególnej wydajności pracy.

Podczas wyprawy MF 5610 przetrwał trudne antarktyczne lodowce, zaspy, niesprzyjający klimat i grunt pod kołami, cały czas zapewniając maksymalny komfort kierowcy. To nas przekonało, że trzeba także walczyć o komfort codziennych warunków pracy w gospodarstwie, komfort nie jest opcją, więc mechaniczne zawieszenie kabiny i Superluxe amortyzowany fotel są tu standardem.

System głośnomówiący Bluetooth®, gniazdo USB, gniazdo SD card, radio FM/AM z MP3 – zapewniają łączność z gospodarstwem i rozrywkę podczas długich godzin pracy

Aby odzwierciedlić wkład Trelleborg w osiągnięciu sukcesu ekspedycji Antarctica2, gdzie jako pierwszy na świecie ciągnik kołowy MF dotarł do Bieguna Południowego i z niego bezpiecznie powrócił, wyłącznie opony Trelleborg będą zakładane na koła specjalnej wersji MF serii 5600.

Ciągnik MF 5610 Special Edition Antarctica2 wyposażony jest w przekładnię napędową Dyna-4.

Imponujące osiągi i wydajna konstrukcja przekładni napędowej Dyna-4 zapewniają niezrównaną wydajność, kontrolę i wygodę, liczba przełożeń przód/tył to 16/16, a zmianę kierunku jazdy zapewnia prosta w obsłudze przekładnia nawrotna znajdująca się z lewej strony pod kierownicą.

Dyna-4 jest wiodącą przekładnią w swojej klasie, zapewnia proste i wygodne sterowanie za pomocą lewej ręki – Power Control pod kierownicą, lub prawą ręką za pomocą dźwigni w kształcie litery T – wystarczy przesunąć ją lekko w przód lub tył by zwiększyć lub zredukować bieg.

Ekspedycja Anatrtica2 potwierdziła dodatkowo bezkonkurencyjną siłę i bezawaryjność przekładni Dyna-4 – przekładni Massey Ferguson.

Najpierw Antarktyda, następnie Twoje gospodarstwo!
3-cylindrowy motor 3,3l AGCO Power

Ekonomiczny i kompaktowy silnik AGCO Power o trzech cylindrach, pojemności 3,3-litra dostarcza 105 KM i łączy w sobie doskonałą wydajność oraz efektywność w każdych warunkach.

Podczas 28-dniowej podróży przemierzyliśmy przeszło 5000 km, MF 5610 z silnikiem 3-cylindrowym pracował bezawaryjnie i bezkompromisowo imponujące 760 godzin, tj. więcej niż wiele gospodarstw zrobi w ciągu dwóch lat normalnej pracy. Wyobraź sobie, co może zrobić w Twoim gospodarstwie przez ten czas…

Napęd WOM ciągnika MF 5610 Special Edition Antarctica2

Massey Feruguson serii 5600 Anatrctica2 zapewnia Państwu standardowe prędkości napędu WOM, tj. 540 / 540E / 1000 / 1000E. Dodatkowo oferuje funkcję ECO WOM – która utrzymuje wysokie obroty wałka przekazu mocy przy utrzymaniu 1560 obrotów/min. silnika, wszystko aby zaoszczędzić paliwo i zmniejszyć koszty produkcji.

A oto wyjątkowe wyposażenie dodatkowe do Massey Feruguson serii 5600 Antarctica2.
Dzięki nim zyskasz wyjątkowość oraz część bogatej historii i osiagnięć Massey Ferguson!

  • szerokie błotniki w standardzie
  • czarne kratki chłodzenia
  • metalowa tabliczka w kabinie z wybitym nr wersji specjalnej (Special Edition Anatrctica2)
  • specjalne dla wersji Antarctica2 wsparcie tablicy rejestracyjnej z przodu i tylu kabiny
  • olej silnikowy Castrol Exclusive
  • loga partnerów ekspedycji Anatrctica2 widniejące na kabinie ciągnika
  • wyjątkowy zestaw Antarctica2 dla kierowcy umilający długie godziny pracy…