Przyjrzyj się bliżej

Nowy MF 3700 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności i niskich kosztach eksploatacji, wykorzystując szereg najnowszych, prostych i niezawodnych technologii.

Wydajne linie napędowe, zaawansowana zgodność z normą emisji Stage 3B, niskie zużycie paliwa, długie okresy międzyobsługowe, imponująca przyczepność i udźwig wraz z niskimi kosztami utrzymania – MF 3700 po prostu sprawia, że Twoja działalność rolnicza będzie bardziej opłacalna.

Wersje MF 3700:

V – VineYard

Pracując z myślą uzyskania najwyższych plonów potrzebujesz ciągnika, który jest wyjątkowo kompaktowy, zwrotny ale przede wszystkim mocny. Rzędy krzewów oraz delikatne liście i owoce roślin zwykle są na tyle blisko, że w przejazdach występuje znaczące ryzyko ich uszkodzenia a operator musi wykazać większe skupienie. Środowisko operatora musi zatem zapewniać wygodę i łatwość obsługi podczas długich godzin pracy, do tego często w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Efektywność i niezawodność są zatem koniecznością, dlatego ciągniki wykorzystywane w winnicach muszą być wydajne i produktywne.

Seria MF 3700 została zaprojektowana z myślą o tych potrzebach.

S – Special

Nowoczesne winnice to rośliny delikatne o wysokiej wydajności, więc potrzebujesz ciągnika, który jest kompaktowy, ale naprawdę efektywny. Potrzebujesz ciągnika, na którym po prostu możesz polegać! Komfort i łatwość użytkowania są najważniejsze podczas długich godzin pracy, często w ekstremalnych klimatach.

Seria MF 3700 została zaprojektowana z myślą o tych potrzebach

F – Fruit

Sady owocowe, a także winorośle uprawiane w rzędach stawiają przed ciągnikiem rolniczym wymagania doskonałej zwrotności, kompaktowych rozmiarów oraz szerokiej dostępności mocy i momentu obrotowego, często zarezerwowanych dla większych ciągników. Środowisko operatora musi zapewniać wygodę i łatwość obsługi podczas długiego sezonu. MF wyznacza w tym segmencie nowy standard.

Seria MF 3700 została zaprojektowana z myślą o tych potrzebach.

GE – Ground Effect

Projektując nowego MF 3700 wzięliśmy pod uwagę całe nasze doświadczenie w budowie ciągników przeznaczonych do pracy w uprawach krzewów i drzew owocowych, w tym często roślin zrośniętych u góry koronami lub uprawianych w tunelach foliowych, tj. nakładające na ciągnik ograniczenia w postaci niewielkiej wysokości maszyny zachowując jego inne cechy, tj. możliwość pracy w wieloma narzędziami, siła uciągu, siła udźwigu podnośnika tylnego czy po prostu wygoda użytkowania..

Seria MF 3700 została zaprojektowana z myślą o tych potrzebach.

WF – Wide Fruit

Winnice czy gospodarstwa na zboczu wzgórz (tj. gospodarstwa w wymagającym środowisku), a także gospodarstwa mieszane i mleczne wymagają silnego, a jednocześnie kompaktowego traktora. Ciągnik ten musi zapewnić efektywną pracę również w tradycyjnych budynkach gospodarczych, często o niedużych wysokościach i powierzchniach, oferując jednocześnie wszechstronność pracy w terenie. Ciągniki te muszą być wydajne i produktywne. Nowy MF 3700 jest do tego idealnym ciągnikiem do pracy z ładowaczem czołowym!

Seria MF 3700 została zaprojektowana z myślą o tych potrzebach.

MF 3700 – ciągnik idealny do pracy z ładowaczem czołowym! Ładowacz i układ zawieszenia są w pełni zintegrowane, zachowując wąski promień skrętu i idealną równowagę ciągnika. Seria MF 3700 oferuje zwiększoną wydajność hydrauliki zapewniającą maksymalny przepływ 120 l / min. Ponadto zawieszenie przedniej osi (opcjonalnie), poprawiające komfort operatora na nierównym terenie.

Seria MF 3700 napędzana jest czterocylindrowymi silnikami nowej generacji Stage 3B o mocy od 75 do 105 KM, dostarczając więcej mocy i momentu obrotowego do bardziej wymagających operacji i narzędzi o dużej wydajności.Te silniki common-rail oferują dwie pamięci silnika (Efficient Version) i jedną pamięć silnika (Essential Version).Większy 74-litrowy zbiornik paliwa z opcjonalnym dodatkowym 30-litrowym zbiornikiem paliwa minimalizuje przestoje podczas ponownego tankowania, a dostęp do zbiornika paliwa znajduje się teraz na górze maski, co jeszcze bardziej przyspiesza ponowne napełnianie i ułatwia dostęp, gdy zamontowany jest przedni sprzęt.Nowe silniki oferują dłuższe interwały serwisowe wynoszące 600 godzin, co zmniejsza koszty serwisowania i przestoje. Przeprojektowanie układu układu zasilania powoduje teraz umieszczenie układu kontroli emisji poza pokrywą silnika, co obniża jego poziom, co poprawia widoczność przyszłej kierowcy.

Istnieje możliwość wyboru aż czterech różnych skrzyń biegów, aby spełnić wymagania konkretnych zadań związanych z uprawą roślin lub hodowlą zwierząt. Elementy sterujące skrzynią biegów znajdują się na dźwigni zmiany biegów. Występują dwa zakresy prędkości Hi oraz Lo. Przełączając je operator uzyska 8 bezsprzęgłowych przełożeń zwiększając komfort i wydajność jazdy (24/24 SpeedShift i 24/12 Powershuttle i Speedshift). Wersja Powershuttle & Speedshift 24/12 ma unikalny system z joystickiem, który obsługuje funkcje sprzęgła, skrzyni biegów i osprzętu (Efficient Version).

Seria MF 3700 ma znacznie silniejszą hydraulikę od swojego poprzednika, oferując lepszą wydajność dzięki takim narzędziom jak ładowarki, przycinarki. Posiada dedykowaną pompę pomocniczą.

Tylne podnośniki mają udźwig 2,5 i 3 tony, a nabywcy mogą określić od dwóch do sześciu zaworów hydraulicznych, aby spełnić ich wymagania; Seria MF 3700 oferuje podwójną linię hamulców hydraulicznych do bezpiecznego holowania.

Seria MF 3700 jest dostępna w dwóch poziomach wyposażenia – Essential i NEW Efficient.

Essential oferuje podstawowy poziom specyfikacji ciągnika, idealny dla nabywców wymagających ciągnika bardziej podstawowego, z mechaniczną skrzynią biegów i mechanicznego podnośnika.

Efficient jest dostępny tylko dla ciągników kabiną i oferuje wyższą specyfikację ciągnika, ze wzmocnioną hydrauliką, unikalnym joystickiem sterującym i systemem elektronicznego zarządzania zaworami hydrauliki zewnętrznej i podnośnikiem.

W ramach specyfikacji Essential i Efficient istnieją dalsze możliwości dostosowania ciągnika do specyficznych potrzeb Twojego gospodarstwa i upraw. Szeroki zakres wyposażenia opcjonalnego w pełni wpłynie na indywidualne podejście do Twojego MF.

Standardowy pakiet Essential obejmuje:

 • Przepływ hydrauliki 93 l / min
 • Tylny podnośnik mechaniczny
 • Przekładnia mechaniczna 12/12
 • Dwa tylne zawory suwakowe

Wybierz jedną z następujących opcji:

 • Trzy tylne zawory suwakowe
 • Dwa środkowe zawory suwakowe
 • Przedni podnośnik
 • Przedni podnośnik i WOM
 • Pakiet ładowacza czołowego
 • 24/24 mechaniczna skrzynia biegów
 • Przekładnia 24/24 Speedshift
 • Przekładnia 24/12 Powershuttle i Speedshift
 • Przesunięcie tylnego podnośnika i kontrola poziomowania

Standardowy pakiet Efficient obejmuje:

 • Przepływ hydrauliki 120 l / min
 • Elektroniczny tylny podnośnik
 • Przekładnia Powershuttle i Speedshift 24/12
 • Dwa tylne elektroniczne zawory suwakowe + jeden montowany pośrednio zawór suwakowy
 • Wielofunkcyjny joystick hydrauliczny (zawory + przekładnia)

Wybierz jedną z następujących opcji:

 • Cztery tylne elektroniczne zawory suwakowe
 • Dwa środkowe zawory suwakowe
 • Przedni podnośnik
 • Przedni podnośnik i WOM
 • Pakiet ładowacza czołowego
 • Dodatkowe opcje sterowania joystickiem

Idealny widok na plony.

Regulowana kierownica i fotel kierowcy umożliwiają operatorowi dostosowanie optymalnego komfortu, nowy zestaw wskaźników i zegarów przedstawiają jakość i czytelność, która zwykle – jak dotąd – zarezerwowana była dla większych i droższych maszyn. Pedał gazu jest teraz umieszczony wzdłuż tunelu wzdłużnego w kabinie dla łatwego dostępu i większego komfortu.

Wszystko jest na właściwym miejscu.

Dzignie i przyciski sterowania są logicznie rozplanowane. Zapewnia to precyzję i prostotę użytkowania. Unikalny joystick sterujący tylnym podnośnikiem, hydrauliką jest dostępny w wersji Efficient w celu zapewnienia dodatkowego komfortu.

Bezkompromisowa wydajność, w tym dzięki doskonałej widoczność z kabiny ciągnika.

Bardzo niska maska zapewnia operatorowi doskonałą widoczność do przodu, co jest szczególnie korzystne w przypadku używania narzędzi montowanych z przodu maszyny.