KRUKOWIAK to nowoczesna firma z ponad dwudziestoletnią tradycją specjalizująca się w produkcji maszyn rolniczych ze szczególnym uwzględnieniem opryskiwaczy. Jesteśmy obecni na rynkach zagranicznych. Kierunkami strategicznymi dla przedsiębiorstwa są rynki Rosji, Ukrainy, Litwy i Białorusi, Niemiec i Francji.

Od samego początku produkty firmy KRUKOWIAK wyróżniały się dwoma cechami: wysoką jakością i innowacyjnością, co znalazło uznanie nie tylko rolników, ale także uznanych instytucji, czego wyrazem są liczne nagrody zdobywane zarówno w kraju, jak i za granicą. Utrzymanie wysokiej jakości i innowacyjności produktów możliwe było dzięki stałej współpracy z instytutami naukowymi oraz dzięki zastosowaniu w produkcji podzespołów najlepszych producentów. Marki takie jak ARAG, COMET, POLMAC, VERZELLESI, LECHLER, TEEJET, GEOLINE, VETRORESINA PADANA, AGROTRONIX, POMMIER są doskonale znane, a produkty tych firm stosowane przez wszystkich liczących się producentów opryskiwaczy na świecie.

Choć KRUKOWIAK znana jest głównie z opryskiwaczy, to w swojej ofercie ma również szeroką gamę maszyn dla producentów i przetwórców warzyw oraz sadowników. Szczególnie bogata oferta skierowana jest dla rolników uprawiających ziemniaki i cebulę, dla których KRUKOWIAK oferuje maszyny praktycznie dla każdego etapu produkcji, za równo dla producentów z mniejszymi areałami, jak również dla producentów o skali przemysłowej.