Firma HYDRAMET od ponad 30 lat produkuje sprzęt rolniczy najwyższej jakości. Naszą specjalnością są ładowacze czołowe, których niezawodność i wytrzymałość zostały udowodnione w każdych warunkach. Szeroka oferta ładowaczy i osprzętów pozwala na skomponowanie idealnego zestawu gotowego do podjęcia każdego działania.

Nieustanny rozwój naszej firmy pozwala na postawienie marki HYDRAMET na czele polskich i w czołówce światowych producentów ładowaczy czołowych. Rozwój naszej firmy to efekt pracy całego naszego zespołu i wzajemnych inspiracji pomiędzy ekipą konstruktorów, a zespołem produkcyjnym.

Wieloletnie funkcjonowanie na rynku, a także nieustanne doskonalenie naszych produktów pozwoliło nam na stworzenie linii ładowaczy Xtreme, gdzie wyjątkowy design łączy się z ergonomiką, solidnością wykonania oraz wysokimi osiągami. Podstawą każdego naszego wyrobu jest dopracowany projekt z optymalną kinematyką, nowoczesny design oraz wysoka jakość wykonania, o którą dba doświadczony zespół wyposażony w nowoczesny park maszynowy oparty na maszynach sterowanych cyfrowo, automatach, robotach spawalniczych, malarni proszkowej oraz w końcu rygorystyczny dział kontroli.