AGRIMAR Sp. z o.o. Sp. k. świadczy usługi w zakresie siewu zbóż, traw oraz zbioru zbóż i kukurydzy. Wykorzystujemy do tego najlepsze maszyny na świecie, dysponujemy fachowym personelem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że podejdziemy kompleksowo i profesjonalnie do powierzonych nam upraw.

Coraz powszechniejsza, również w naszym regionie, staje się uprawa pasowa – bezorkowa – zbóż, buraka cukrowego czy kukurydzy. Już teraz możemy potwierdzić, że posiadamy znaczące doświadczenie w tej technice. Coraz większa liczba rolników odnajduje w tej uprawie wymierne korzyści – szczególnie w warunkach przejawiającego się w ostatnich latach niedoboru wody w okresie wegetacji roślin. Więcej wody i powietrza w glebie to również lepsze plony, natomiast zredukowanie przejazdów maszynami po polu to większe oszczędności, a co za tym idzie wyższe dochody pozostające w kieszeni rolnika. W uprawie pasowej wykorzystujemy nowoczesne zestawy uprawowo-siewne marki Czajkowski.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami na niniejszej stronie internetowej dotyczącymi uprawy pasowej (naciśnij link).

Usługi świadczone przez AGRIMAR Sp. z o.o. Sp. k.:

A oto kilka ujęć z usług świadczonych w sezonie 2019: