AGRIMAR Sp. z o.o. Sp. k. świadczy usługi w zakresie siewu zbóż, traw oraz zbioru zbóż i kukurydzy. Wykorzystujemy do tego najlepsze maszyny na świecie, dysponujemy fachowym personelem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że podejdziemy kompleksowo i profesjonalnie do powierzonych nam upraw.

Coraz powszechniejsza, również w naszym regionie, staje się uprawa pasowa – bezorkowa – zbóż, buraka cukrowego czy kukurydzy. Już teraz możemy potwierdzić, że posiadamy znaczące doświadczenie w tej technice. Coraz większa liczba rolników odnajduje w tej uprawie wymierne korzyści – szczególnie w warunkach przejawiającego się w ostatnich latach niedoboru wody w okresie wegetacji roślin. Więcej wody i powietrza w glebie to również lepsze plony, natomiast zredukowanie przejazdów maszynami po polu to większe oszczędności, a co za tym idzie wyższe dochody pozostające w kieszeni rolnika. W uprawie pasowej wykorzystujemy nowoczesne zestawy uprawowo-siewne marki Czajkowski.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami na niniejszej stronie internetowej dotyczącymi uprawy pasowej (naciśnij link).

Usługi rolnicze świadczone przez AGRIMAR (lubelskie)

Wynajem maszyn rolniczych lubelskie

Agrimar Sp. z o.o. sp. k. oferuje Państwu wynajem maszyn rolniczych na bardzo atrakcyjnych warunkach. Rozwiązanie to sprawi, że wykonywane przez Państwa prace nie będą uzależnione od sprawności własnego sprzętu czy samego faktu posiadania odpowiednich maszyn.

 

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki wynajmu maszyn rolniczych
  • pewność, że maszyny, które Państwo wynajmiecie będą w 100% sprawne, serwisowane i ubezpieczone
  • serwis, wsparcie techniczne podczas wykonywanych prac. Jeżeli okaże się, że wynajmowana maszyna ulegnie awarii, natychmiast zajmie się naprawą nasz serwis. W przypadku stwierdzenia długotrwałej naprawy zapewniamy wymianę maszyn
  • oszczędność Państwa czasu i pieniędzy!

A oto kilka ujęć z usług świadczonych w sezonie 2019: