Kombajn bez kierownicy! Czy to możliwe?

Massey Ferguson przedstawia zupełnie nowy sposób zbiorów!

🔺 Układ kierowniczy MF IDEALdrive zaprojektowany jest dla rolników, którzy chcą poprawić warunki pracy przy żniwach, obsługując kombajn nowym układem kierowniczym z joystickiem! (więcej…)

Czytaj więcej

Logo Massey Ferguson zyskuje nowy wygląd z okazji 175. rocznicy powstania firmy i premiery nowej tożsamości marki „Born to Farm” w 2022 roku

Massey Ferguson, globalna marka należąca do AGCO (NYSE:AGCO), z radością ogłasza nowy wygląd swojego kultowego logo trzech trójkątów i nową tożsamość marki „Born to Farm”, aby uczcić 175. rocznicę powstania w 2022 roku.

Massey Ferguson oferuje rolnikom na całym świecie proste i niezawodne maszyny od momentu powstania, prawie 175 lat temu. Niewiele marek na całym świecie może pochwalić się tak trwałym wpływem w branży rolniczej. Massey Ferguson był naprawdę „Born to Farm”, powiedział Eric Hansotia, Chairman, President and Chief Executive Officer of AGCO Corporation. (więcej…)

Czytaj więcej

BORN TO FARM – święto rolnictwa 03/09/2021 14:00

Nadchodzi 7 nowych maszyn i usług Massey Ferguson!

Przygotuj się na świętowanie rolnictwa z osobami, które podobnie, jak Ty, urodziły się, by pracować na roli. 3 września 2021 r. – to będzie szczególny dzień, ponieważ nasza czołowa marka wprowadzi 7 nowych, prostych, niezawodnych i inteligentnych maszyn oraz usług cyfrowych, zaprojektowanych z myślą o rolnikach żywiących świat. (więcej…)

Czytaj więcej