Massey Ferguson 9S zdobywcą prestiżowej nagrody Red Dot Design 2024

Massey Ferguson, światowa marka AGCO (NYSE: AGCO), z radością przyjęła informację o otrzymaniu nagrody Red Dot w kategorii Wzornictwo produktu. Tę prestiżową nagrodę otrzymał w 2024 roku flagowy produkt firmy – ciągnik z serii Massey Ferguson 9S. Międzynarodowe jury przyznaje tę wyjątkową nagrodę wyłącznie produktom wyróżniającym się doskonałym wzornictwem. (więcej…)

Czytaj więcej

Nowa, topowa seria ciągników Massey Ferguson – MF serii 9!

Podczas Targów Agritechnica w Hanowerze Massey Ferguson przedstawił nową serię ciągników MF 9S obejmującą sześć modeli o mocach od 285 KM do 425 KM.

Flagowy model floty niezawodnych, prostych i połączonych maszyn Massey Ferguson nowej ery łączy moc z wszechstronnością i jest dostosowany do potrzeb rolników. (więcej…)

Czytaj więcej

Zagłosuj na MF 3 Specialty w konkursie Farm Machine 2024!

Nowa seria ciągników specjalistycznych Massey Ferguson to wyjątkowe konstrukcje – przekonało się o tym tysiące rolników na całym świecie, w tym klienci AGRIMAR! Przypomnijmy – najwęższy model z serii 3 – Massey Ferguson 3VI mierzy ok 1 metra szerokości! Klient może wybrać ciągnik najbardziej dostosowany do prowadzonej produkcji – wszystko to przez liczne warianty i opcje wyposażenia, które tworzą szeroki wachlarz możliwości. Pomimo niewielkich gabarytów ciągniki te dysponują mocą od 75 aż do 120 KM! (więcej…)

Czytaj więcej

Następca serii MF 8700S już gotów na Targi AGRITECHNICA 2023!

Coraz bliżej do prezentacji nowego, flagowego modelu Massey Ferguson! Mowa oczywiście o następcy zasłużonej i cenionej na całym świecie serii 8700 S.

Nowy Massey Ferguson póki co pozostaje otoczony tajemnicą, ale już został nominowany do nagrody Tractor of the Year 2024! Jaki to będzie ciągnik? O tym przekonamy się już niebawem – maszynę tą ujrzy i pozna cały świat na Targach AGRITECHNICA 2023 w Hanowerze !
(więcej…)

Czytaj więcej

Marka SULKY znika z rynku, jej maszyny to teraz SKY Agriculture!

Z rynku znika marka Sulky, jednak cenione na całym świecie maszyny tej marki będą teraz do kupienia pod nazwą SKY Agriculture, w nowych biało-szarych barwach.

Do zmiany, która właśnie nastąpiła w firmie SULKY, firma przygotowywała się już od kilku lat. Znaną i cenioną przez rolników markę Sulky zastępuje znana już od kilku lat marka SKY Agriculture, która otrzymuje nowe logo i nowe barwy. (więcej…)

Czytaj więcej

Kombajn bez kierownicy! Czy to możliwe?

Massey Ferguson przedstawia zupełnie nowy sposób zbiorów!

🔺 Układ kierowniczy MF IDEALdrive zaprojektowany jest dla rolników, którzy chcą poprawić warunki pracy przy żniwach, obsługując kombajn nowym układem kierowniczym z joystickiem! (więcej…)

Czytaj więcej