Massey Ferguson wprowadza ciągniki serii 1700 E o mocy 40 i 55 KM z silnikami z Euro 5 oraz nową serię ciągników specjalistycznych Massey Ferguson 3 Speciality!

Nowy Massey Ferguson 1700 E to ciągnik skonstruowany z myślą o solidności i różnorodnej pracy, przeznaczony dla mniejszych gospodarstw i przedsiębiorstw, w tym intensywnego ogrodnictwa, winnic, sadów oraz innej działalności w warunkach której maszyny muszą poruszać się w ograniczonej przestrzeni.

Są to lekkie, zwrotne maszyny, które doskonale spisują się również w utrzymaniu terenu, na polach golfowych czy otwartych obiektach sportowych.

Nowa era prostych ciągników specjalistycznych

Nowa seria ciągników Massey Ferguson 3 Speciality to doskonałe maszyny dla wyspecjalizowanej produkcji rolnej, gdzie liczą się ciągniki o dużej mocy i tanie w utrzymaniu, które sprawnie radzą sobie z różnymi pracami przy niższych nakładach na eksploatację.

Nowa seria 3 Specialty to ciągniki o wyższej wydajności, komforcie i prostej eksploatacji. Najnowszy flagowy model serii dysponuje aż 120 KM mocy – to dość, by poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Nowa przekładnia 30F/15R Eco z PowerShuttle i Speedshift wyróżnia się dużą kombinacją przełożeń, które można idealnie dobrać do charakteru każdej pracy. Ciągniki te pracują ciszej i zużywają mniej paliwa – prędkość obrotowa silnika jest niższa przy prędkości maksymalnej 40 km/h.

Seria MF 3 Speciality nawiązuje do niebanalnej stylistyki, którą Massey Ferguson wprowadził w ciągnikach MF 8S – z charakterystyczną, szarą szablą i kabiną.

Chcesz wiedzieć więcej o nowych ciągnikach Massey Ferguson?