Z nową linią MF 6700 S Massey Ferguson prezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii czterocylindrowych silników AGCO Power w przedziale mocy, która wcześniej stanowiła domenę ciągników sześciocylindrowych.

Opracowany przez Massey Ferguson czterocylindrowy silnik o najwyższej mocy na rynku, zapewniający aż do 200 KM (z modułem EPM) – dzięki zaawansowanemu układowi paliwowemu, dokładnie oblicza ilość paliwa wymaganą przez silnik w danym momencie i reaguje na obciążenie związane z zadaniami transportowymi, polowymi, hydraulicznymi lub wymagającymi użycia wałka WOM. Turbosprężarka z elektroniczną instalacją zaworu upustowego umożliwia wyższą moc oraz najlepszą odpowiedź silnika na każdym poziomie obrotów. W rezultacie uzyskuje się optymalne spalanie oraz czystszy, potężniejszy i bardziej niezawodny silnik, który zapewnia wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach. Jest to bezkompromisowe połączenie.

Mistrzowskie osiągi silnika, przekładni (Dyna-6 lub Dyna-VT), niezrównany uciąg przekładający się na (m.in.) wysoką prędkość przejazdów z rożnymi maszynami, a do tego komfortowe wyposażenie i warunki obsługi ciągników Massey Ferguson serii 6700 S sprawiają, że jest to maszyna, z której będziesz dumny. Podobnie jak tysiące innych Posiadaczy ciągników Massey Ferguson generacji S.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze dane techniczne ciągników Massey Ferguson serii 6700S:

Zapraszamy do obejrzenia filmu z testów ciągnika MF 6715S!