Z wielką dumą i satysfakcją informujemy, że podczas targów AGRITECHNICA 2019 ciągnik Massey Ferguson 6700 S został nagrodzony tytułem “Machine of the Year 2020” w kategorii “Mid class tractor”!!! Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i motywacja do dalszych działań!

Nowa seria ciągników MF 6700 S ucieleśnia filozofię prostej konstrukcji technicznej, spełnia jednocześnie bardzo surowe normy emisji spalin Stage V dzięki nieskomplikowanemu układowi ich oczyszczania. Układ ten zaprojektowano tak, aby nie wymagał obsługi technicznej przez cały okres użytkowania maszyny. Massey Ferguson postawił na system, który w żaden sposób nie zmniejsza wydajności ani mocy silnika, nie zwiększa zużycia paliwa a sposób jego zabudowy nie ogranicza znakomitej widoczności z kabiny.

Dzięki doskonałemu stosunkowi mocy do masy, wszechstronne ciągniki Massey Ferguson serii MF 6700 S zostały specjalnie zaprojektowane w ten sposób, aby sprostać rosnącym wymaganiom dzisiejszych rolników i przedsiębiorców. MF 6700 S to również szereg nowych funkcji i cech sprzyjających wydajności pracy. Wyróżnić tu należy dotykowy terminal Datatronic 5. To nie tylko sterowanie pracą ciągnika i zapewnienie prowadzenia satelitarnego MF Auto Guide, to także pełen pakiet rolnictwa precyzyjnego.

Poniżej przedstawimy kilka zdjęć stoiska Massey Ferguson, jakie przywiózł z Hannoveru Prezes Zarządu Agrimar Sp. z o.o. Sp. k. Mariusz Zdunek.

Miłego oglądania!