AGRIMAR Sp. z o.o. sp.k. powstała z przekształcenia firmy Maszyny Rolnicze Mariusz Zdunek, która funkcjonowała na rynku od 2001 roku jako dealer DH Korbanków oraz Korbanek Sp. z o.o. Po 18 latach współpracy nadszedł czas na zmiany. Dlatego z dniem 01 października 2019 roku AGRIMAR nawiązał współpracę z AGCO Corporation, co pozwoli nam budować pozycję marki MASSEY FERGUSON jako Autoryzowany Dealer na dotychczasowym terenie działania. To na produktach tej marki zbudowaliśmy naszą pozycję rynkową, wiedzę i doświadczenie w segmencie ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych, pras do słomy, ładowaczy i ładowarek teleskopowych w południowo-wschodniej części Polski. MASSEY FERGUSON to marka, z którą dalej chcemy się rozwijać oraz z satysfakcją oferować te produkty naszym obecnym i przyszłym Klientom.

Dodatkowo poszerzamy naszą ofertę o maszyny używane oraz usługi rolnicze w zakresie siewu zbóż, traw oraz zbioru zbóż i kukurydzy.

Dziękujemy firmie Korbanek Sp. z o.o. za współpracę i wszystko co dobrego spotkało nas w okresie tych długich lat funkcjonowania pod jej szyldem.